Želešický duatlon vysportoval 13 400 korun na pískoviště DDÚ Bohumín
Petra Režná
Želešický duatlon, který vznikl z iniciativy Simony a Josefa Křivánkových, za podpory obce Želešice a Tomáše Slavaty, vybral díky dobrovolnému startovnému krásných 13 400 Kč, které poputují do DDÚ Bohumín na nové pískoviště pro děti. Všem závodníkům moc děkujeme.