Želešický duatlon vysportoval 13 400 korun  na pískoviště DDÚ Bohumín

Želešický duatlon vysportoval 13 400 korun na pískoviště DDÚ Bohumín

Petra Režná

Želešický duatlon, který vznikl z iniciativy Simony a Josefa Křivánkových,  za podpory obce Želešice a Tomáše Slavaty, vybral díky dobrovolnému startovnému krásných 13 400 Kč, které poputují do DDÚ Bohumín  na nové pískoviště pro děti. Všem závodníkům moc děkujeme. 

Fotogalerie

Vrátit se na seznam aktualit

Další aktuality, které by vás mohly zajímat