Děti z Dětského domova v Litoměřicích si Den dětí díky Vám moc užily

Děti z Dětského domova v Litoměřicích si Den dětí díky Vám moc užily

Petra Režná

Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli na sbírku na Den dětí Dětského domova v Litoměřicích. Na děti čekalo spousta sportovních stanovišť, bojovka a drobné dárečky za splněné úkoly. Děti si to moc užily. Děkujeme.

Fotogalerie

Vrátit se na seznam aktualit

Další aktuality, které by vás mohly zajímat